OLEJ ŻYWOKOSTOWY Z GOJNIKIEM

ULGA DLA SKÓRY PO OPALANIU

olej_żywokostowy

Lato, słońce, plaża i czas spędzany w promieniach słonecznych

Jak ukoić skórę, kiedy zbyt dużo czasu spędzimy na słońcu?

Świetnym sposobem będzie olej żywokostowy z gojnikiem.

Żywokost to roślina znana ze swoich właściwości leczniczych w problemach ze stawami, kośćmi czy ścięgnami, ale świetnie sprawdza się również w pielęgnacji skóry.

Zawiera między innymi alantoinę, która pobudza tkanki do regeneracji.

Olej z żywokostu sprawdza się również jako kosmetyk do twarzy i rąk. Regeneruje i napina pomarszczoną skórę, skuteczny jest zwłaszcza na zmarszczki wokół oczu – odbudowuje tkankę i likwiduje przebarwienia.

Olej z żywokostu lekarskiego użyty zewnętrznie jest bardzo szybko wchłaniany przez skórę właściwą, przez co niewiarygodnie szybko przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek.

Alantoina zawarta w oleju żywokostowym słynie z właściwości regeneracyjnych i nawilżających oraz działania przeciwzapalnego. Olej zawiera także tzw. klej roślinny, który działa łagodząco, uśmierzająco i kojąco, sporą ilość garbników, kwasy fenolowe, witaminy i flawonoidy. Kwas rozmarynowy zawarty w żywokoście ma silne działanie przeciwzapalne. Wszystko to sprawia, że preparat ten przynosi ulgę w licznych dolegliwościach i doskonale wpływa na stan skóry.

Jeśli więc szukacie ukojenia dla skóry po opalaniu, olej żywokostowy z gojnikiem będzie idealnym, naturalnym środkiem łagodzącym pieczenie, ból i zaczerwienienia.

Po olej żywokostowy z gojnikiem zapraszamy do sklepu stacjonarnego Zielarnia Warmińska w Olsztynie przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 2/12 oraz do naszego sklepu internetowego https://www.zielarniawarminska.pl/astron-olej-zywokostowy-z-gojnikiem-100-ml-p-1784.html

You may also like

Zostaw komentarz